OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY

zapraszamy

Koszt uczestnictwa
WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE 

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Wiedza poparta praktyką

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy 25 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są kilka razy w roku w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Dlaczego warto wziąć udział w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy?

• poruszymy najbardziej kontrowersyjne aspekty zmian wprowadzonych w 2016 roku w prawie pracy
omówimy kluczowe zmiany przepisów wchodzących w życie już od 1 stycznia 2017 roku
omówimy najważniejsze zmiany z punktu widzenia kadr po wprowadzeniu rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku
• wystąpią wybitni eksperci, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy
• stworzymy doskonałą okazje do indywidualnych konsultacji z ekspertami-praktykami, wzajemnej wymiany doświadczeń oraz poznania uczestników konferencji

KalendarzWarszawa 
22-23 października 201
6

Nasi eksperci podczas Warszawskiego Kongresu Prawa Pracy odpowiedzieli na kluczowe pytania dotyczące Prawa Pracy w 2017r.
O Nas

Grupa Most Wanted! sp. z o.o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działamy na obszarze całej Polski, pracujemy także dla Klientów zagranicznych. Naszą główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment/Development Centre, pracownicy tymczasowi.

Ponadto Grupa Most Wanted! jest organizatorem cyklu Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy (wydarzenia organizujemy w całej Polsce w największych miastach, obecnie mają formę wydarzeń dwudniowych - konferencja i warsztat), innym projektem jest projekt HR NA SZPILKACH - cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR - tematyka obejmuje min zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa

tel.: 22 825 00 88
fax.: +48 22 825 52 35
www.mostwanted.pl
www.okppmw.pl
kontakt@okppmw.pl
wspólpraca meteoryczna

kontakt@okppmw.pl

dla mediów i sponsorów

sponsor@okppmw.pl